To opowieść zmarłej w 1999 roku Zosi Szczerbickiej. W ten sposób chcę podziękować za to, że była...i choć w części spełnić jej ostatnią prośbę.Zosia chciała, bym spisała jej pamiętniki... Niestety znalazłam tylko fragmenty, na podstawie, których napisałam tę historię. Luty 2000 r.
Komentarze
Prześlij komentarz